Școala Gimnazială Nr. 194 Sector 4, București

Proiectul “Laboratorul Ecologiei”

Dragi parinti ,

                      Am depus un proiect pe teme de protectia mediului pe care va rog sa-l votati in beneficiul scolii . Proiectul se numeste  Laboratorul Ecologiei si este inscris la concursul de proiecte Impreuna pentru Fiecare. Votul vostru ne va ajuta sa obtinem finantarea necesara pentru amenajarea unui laborator de ecologie intr-una din salile de curs ale Scolii Nr. 194 unde invata copiii nostri .

                      Atat cei peste 1.600 de elevi si profesori ai scolii dar si alti elevi din Bucuresti vor folosi spatiul  pentru proiectii, schimb de informatii si diverse proiecte extracuriculare pe teme de mediu si ecologie.
Va rog sa intrati pe www.impreunapentrufiecare.ro si sa va faceti cont pentru a ne putea vota. Ne aflam la pagina 9 – Laboratorul de ecologie.

Asteptam like-urile voastre si pe pagina noastra de Facebook – http://everycancounts.wordpress.com/2013/06/14/votati-laboratorul-ecologiei/?fb_source=pubv1 pentru a ne creste sansele de a fi selectati.

                      Va multumesc si va astept on line.

ADINA MAGSI
GENERAL MANAGER
ALUCRO

 

Sorry, comments are closed for this post.

Adresă: București, Sector 4, Bulevardul Alexandru Obregia, Nr. 3A

Cod poştal: 041721

Telefon: 021 461 0790

-scoala194ms@gmail.com - comunicare inter-instituțională;
-secretariat@194.ro - comunicare cu publicul (părinți, elevi etc.).