Școala Gimnazială Nr. 194 Sector 4, București

MESAJUL CONDUCERII INSPECTORATULUI SCOLAR

MESAJUL CONDUCERII INSPECTORATULUI SCOLAR

PRIVIND ORGANIZAREA SI DESFASURAREA SIMULARILOR EXAMENELOR NATIONALE

           Conducerea Inspectoratului Scolar al Municipiului Bucuresti adreseaza multumiri directorilor, cadrelor didactice pentru modul responsabil in care s-au implicat in organizarea, pregatirea si desfasurarea activitatii de simulare a examenelor de Evaluare Nationala si Bacalaureat.
            Totodata, va rugam sa transmiteti aprecierea noastra parintilor pentru colaborarea si sprijinul acordat scolii pentru buna desfasurare a acestei activitati.
            Avand in vedere ca examenele nationale reprezinta o componenta esentiala a procesului de invatamant, conducerea Inspectoratului Scolar al Municipiului Bucuresti va asigura sprijinul permanent pe care il va acorda in desfasurarea examenlor nationale din acest an scolar.
   INSPECTOR SCOLAR GENERAL,

                               Constantin Traistariu

Sorry, comments are closed for this post.

Adresă: București, Sector 4, Bulevardul Alexandru Obregia, Nr. 3A

Cod poştal: 041721

Telefon: 021 461 0790

-scoala194ms@gmail.com - comunicare inter-instituțională;
-secretariat@194.ro - comunicare cu publicul (părinți, elevi etc.).