ELEVII CARE AU OBTINUT REZULTATE FOARTE BUNE LA CONCURSUL “LUMINA MATH” VOR FI PREMIATI

Festivitatea de Premiere pentru Municipiul Bucuresti, a Concursului National de Matematica “LuminaMath”- Editia a XVI-a ( ETAPA NATIONALA), se va desfasura dupa programul urmator:

• Clasa a IV-a: Vineri, 18.01.2013, ora 15.00
  • Clasele a II-a – a III-a:  Sambata, 26.01.2013, ora 12.00
  • Clasele a V-a – a VIII-a: Sambata, 26.01.2013, ora 14.00

Ceremonia se va desfasura in cadrul Liceului International de Informatica Bucuresti – ICHB (Sala de Conferinte), Sos. Mihai Bravu nr. 428, sector 3, Bucuresti.

In cadrul festivitatii se vor premia elevii care au obtinut locurile I, II, III.Mentiunile vor fi trimise prin posta, la scolile de care elevii participanti apartin.

Rezultatele concursului pot fi vizualizate pe site-ul concursului : www.luminamath.ro

Elevii care nu pot ajunge la Festivitatea de Premiere vor putea intra ulterior in posesia diplomelor, de la sediul The International School of Bucharest – ISB (Sos. Garii Catelu nr. 1R, sector 3, Bucuresti).

FELICITARI PENTRU REZULTATELE OBTINUTE!

email: scoala194ms@gmail.com