Nr crt

Concurs

etapa

premiul

Nume si prenume elev

Clasa

Prof indrumator

 

 

1

 

 

OLAV

 

 

municipiu

 

 

mentiune

 

 

MARIA ALEXANDRA

 

 

7C

 

DUDEA LACRAMIOARA

2

OLAV

 

mentiune

NICHIFOR VOICU MARA

7C

DUDEA LACRAMIOARA

3

OLAV

 

mentiune

DINU MIRUNA

6B

DUDEA LACRAMIOARA

4

OLAV

 

mentiune

CALINESCU  ALEXIA

5A

DANILA IOANA

5

OLAV

 

mentiune

DIMA  MATEI

5A

DANILA IOANA

6

 

OLLR

 

Premiul  II

GHEORGHE EVELINA

6C

DANILA IOANA

7

OLLR

 

mentiune

CALINESCU  ALEXIA

5A

DANILA IOANA

8

OLLR

 

mentiune

CHERBELEATA DIANA

5A

DANILA IOANA

9

 

Conc.national interdisciplinar Cultura si spiritualitate romaneasca

municipiu

Premiul II

GHEORGHE EVELINA

6C

DANILA IOANA

10

Conc.national interdisciplinar Cultura si spiritualitate romaneasca

municipiu

Premiul II

PINTICA ALEXIA

5A

DANILA IOANA

 

Conc.national interdisciplinar Cultura si spiritualitate romaneasca

municipiu

mentiune

STEFAN CARADEANU STEFAN

5D

Lucia Minchevici

11

Conc.national interdisciplinar Cultura si spiritualitate romaneasca

NATIONALA

Premiul I

si premiul special

GHEORGHE EVELINA

6C

DANILA IOANA

12

Conc.national interdisciplinar Cultura si spiritualitate romaneasca

NATIONALA

Premiul Gherasim Buliga

PINTICA ALEXIA

5A

DANILA IOANA

13

Conc national Tinere Condeie

municipiu

mentiune

ASLAN DARIA

7A

Lucia Minchevici

14

Olimpiada de limba engleza

 

municipiu

Premiul I

GICA DESPINA IULIANA

8B

CARMEN TICA

15

 

Olimpiada de limba engleza

municipiu

Premiul II

MOLOIU ANDREAS SERGIU

8C

CARMEN TICA

 

16

olimpiada de limba germana

 

municipiu

Premiul II

PASARE  DARIA

7A

RALUCA STOICA

17

olimpiada de limba germana

municipiu

Premiul II

CONDORATEANU IOANA

7D

RALUCA STOICA

18

olimpiada de limba germana

municipiu

Premiul II

GAINA RADU ANDREI

7D

RALUCA STOICA

19

olimpiada de limba germana

municipiu

Premiul III

IONESCU  DAVID

7A

RALUCA STOICA

 

olimpiada de limba germana

municipiu

Premiul III

DOBRESCU DAVID

7A

RALUCA STOICA

20

 

 

olimpiada de limba germana

municipiu

Premiul III

IFRIM ANDREI

8B

RUXANDRA LAUDAT

21

 

olimpiada de limba germana

municipiu

MENTIUNE

PARPALA ANTONIA

7D

RALUCA STOICA

22

 

OLIMPIADA DE FIZICA

MUNICIPIU

PREMIUL III

BALAN  ANA-MARIA

6B

DANIELA NETOLITZCHI

23

OLIMPIADA DE FIZICA

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

DESPA CATALIN

6B

DANIELA NETOLITZCHI

 

CONC. MUNICIPAL Creanga...prin stiinte

MUNICIPIU

Premiul special

ALECU GRIGORIE IONUT

7B

NITU  ROXANA

 

CONC. MUNICIPAL Creanga...prin stiinte

MUNICIPIU

Premiul special

SERBEGIU ANDREEA DELIA

7B

NITU  ROXANA

24

OLIMPIADA DE BIOLOGIE

MUNICIPIU

MENTIUNE

BRACACI  ELENA

7C

ILEANA MANICA

25

OLIMPIADA DE BIOLOGIE

MUNICIPIU

MENTIUNE

DOBRESCU DAVID

7A

ILEANA MANICA

26

OLIMPIADA DE BIOLOGIE

MUNICIPIU

MENTIUNE

VELCEA ALEXANDRA

7C

ILEANA MANICA

27

CONC.NAT. DE BIOLOGIE GEORGE EMIL PALADE

MUNICIPIU

PREMIUL II

PINTICA ALEXIA MARIA

5A

ILEANA MANICA

28

CONC.NAT. DE BIOLOGIE GEORGE EMIL PALADE

MUNICIPIU

PREMIUL II

DESPA CATALIN

6B

ILEANA MANICA

29

CONC.NAT. DE BIOLOGIE GEORGE EMIL PALADE

MUNICIPIU

PREMIUL II

LUNGU DAVID

6B

ILEANA MANICA

30

CONC.NAT. DE BIOLOGIE GEORGE EMIL PALADE

MUNICIPIU

PREMIUL III

DICU TUDOR

5A

ILEANA MANICA

31

CONC.NAT. DE BIOLOGIE GEORGE EMIL PALADE

MUNICIPIU

PREMIUL III

CIOCLOV MARIA

6B

ILEANA MANICA

32

CONC.NAT. DE BIOLOGIE GEORGE EMIL PALADE

MUNICIPIU

MENTIUNE

DOBRESCU EMILIAN

5D

MIHAELA TRICA

33

CONC.NAT. DE BIOLOGIE GEORGE EMIL PALADE

MUNICIPIU

MENTIUNE

PAUSAN BIANCA

5E

MIHAELA TRICA

34

CONC.NAT. DE BIOLOGIE GEORGE EMIL PALADE

MUNICIPIU

MENTIUNE

COSTILA IOAN

6D

ILEANA MANICA

35

CONCURS DE CHIMIE LAZAR EDELEANU

MUNICIPIU

PREMIUL III

ALEXANDRESCU STEFAN

8C

IONESCU  DOINITA

36

CONCURS DE CHIMIE LAZAR EDELEANU

MUNICIPIU

PREMIUL III

TRANTE ALEXANDRA

8B

IONESCU  DOINITA

37

CONCURS DE CHIMIE LAZAR EDELEANU

MUNICIPIU

MENTIUNE

MOLOIU ANDREAS

8C

IONESCU  DOINITA

38

CONCURS DE CHIMIE LAZAR EDELEANU

MUNICIPIU

MENTIUNE

DRAGOMIR ANDREEA

8B

IONESCU  DOINITA

39

CONCURS DE CHIMIE LAZAR EDELEANU

MUNICIPIU

MENTIUNE

SEVERIN FABIANA

8B

IONESCU  DOINITA

40

CONCURS DE CHIMIE LAZAR EDELEANU

MUNICIPIU

MENTIUNE

SMOCHINA ARINA

7A

IONESCU  DOINITA

 

Conc. National DE fizica HORIA  HULUBEI

MUNICIPIU

Premiul II

POMERAN IOANA

7D

Dana NETOLITZCHI

 

 

 

Conc. National DE fizica HORIA  HULUBEI

MUNICIPIU

Premiul III

BALAN ANA-MARIA

6B

Dana NETOLITZCHI

 

Conc. National DE fizica HORIA  HULUBEI

MUNICIPIU

Mentiune

DESPA CATALIN

6B

Dana NETOLITZCHI

41

CLUBUL MICILOR ISTORICI

MUNICIPIU

PREMIUL II

CIOFLAN ANASTASIA

8B

MIHAELA ORZATA

42

CLUBUL MICILOR ISTORICI

MUNICIPIU

PREMIUL II

PURIA ANAMARIA

8B

MIHAELA ORZATA

43

OLIMPIADA DE RELIGIE

MUNICIPIU

PREMIUL II

RAILEANU MARIA

7A

MARIANA SENDROIU

44

CONCURSUL Sfintii prietenii copiilor

MUNICIPIU

PREMIUL II

ADAMESCU ANA MARIA

6C

MARIANA SENDROIU

45

CONCURSUL Sfintii prietenii copiilor

MUNICIPIU

PREMIUL II

DRAGUT ALEXIA

6C

MARIANA SENDROIU

46

CONCURSUL Sfintii prietenii copiilor

MUNICIPIU

PREMIUL III

DOBRESCU EMILIAN

5D

MARIANA SENDROIU

47

CONCURSUL Sfintii prietenii copiilor

MUNICIPIU

PREMIUL III

STOICA RAZVAN

5D

MARIANA SENDROIU

 

CONCURSUL Sfintii prietenii copiilor

MUNICIPIU

MENTIUNE

BALACEANU ANDREI

6C

MARIANA SENDROIU

 

CONCURSUL Sfintii prietenii copiilor

MUNICIPIU

MENTIUNE

MARIN ALEXANDRU

6C

MARIANA SENDROIU

 

CONC.NATIONAL JOC  DE  CREION

NATIONALA

MENTIUNE

MOLDOVEANU  BIANCA

6C

MARIANA SENDROIU

 

CONC.NATIONAL  MAISTRA

NATIONALA

PREMIUL I

ROSU  MARINA

7A

 

49

CONC  GUTUIA DIN FEREASTRA

MUNICIPIU

PREMIUL II

STANOIU ANDREEA

6A

ADINA NEGRUTI

50

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

GOGORINA DELIA

6A

ADINA NEGRUTI

51

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

DRINCEANU INGRID

7B

ADINA NEGRUTI

52

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

BREBEANU BIANCA

5E

ADINA NEGRUTI

53

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

DAN ANDRONE COSMIN

5E

ADINA NEGRUTI

54

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

GRAMA LARISA

5E

ADINA NEGRUTI

55

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

MURTEZA CRISTINA

5E

ADINA NEGRUTI

56

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

NECHIFOR STEFAN ALEXANDRU

5E

ADINA NEGRUTI

57

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

PITIGOI ADINA

5E

ADINA NEGRUTI

58

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

TUDORAN STEFAN

5E

ADINA NEGRUTI

59

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

VLADU ALEXIA

5F

ADINA NEGRUTI

60

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

CACIOR MARIA

5F

ADINA NEGRUTI

61

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

TUCMEANU IRIS

5F

ADINA NEGRUTI

62

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

GHETU DARIA

5F

ADINA NEGRUTI

63

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

MISCHIE RIANA

5F

ADINA NEGRUTI

64

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

PASARE DARIA

7A

ADINA NEGRUTI

65

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

STOICA ALESSIA

5C

ADINA NEGRUTI

66

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

ISTRATE DIANA

5C

ADINA NEGRUTI

67

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

IORDACHE NICHITA

5C

ADINA NEGRUTI

68

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

MIHAESCU MARA

5B

ADINA NEGRUTI

69

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

DUMITRU IOANA

5D

ADINA NEGRUTI

70

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

TITIRIGI EMA

6F

ADINA NEGRUTI

71

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

CIOFLAN ANASTASIA

8B

ADINA NEGRUTI

72

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

CARACUDA CARINA

5A

ADINA NEGRUTI

73

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

NEAGU TEODORA

5A

ADINA NEGRUTI

74

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

MOTEA ANA MARIA

5A

ADINA NEGRUTI

75

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

MANUSE ANDREEA

5A

ADINA NEGRUTI

76

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

CALMAN ANTONIA

5A

ADINA NEGRUTI

77

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

CALINESCU ALESSIA

5A

ADINA NEGRUTI

78

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL III

VRAJITORU OANA

5A

ADINA NEGRUTI

79

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL II

SOMOGHI CRISTIAN

5A

ADINA NEGRUTI

80

OLIMPIADA CORALA

MUNICIPIU

PREMIUL II

NEAGU MARIA

5A

ADINA NEGRUTI

81

 

 

 

 

 

 

82

KIDS SPORT FESTIVAL - BAIETI

MUNICIPIU

PREMIUL III

MUSCAN ANDREI

8E

 

83

 

MUNICIPIU

PREMIUL III

TINTEA STEFAN

8B

 

84

 

MUNICIPIU

PREMIUL III

BOTEZATU ALEXANDRU

7C

 

85

 

MUNICIPIU

PREMIUL III

TIBRU DAVID

7D

 

86

 

MUNICIPIU

PREMIUL III

CARSTEA MIRCEA

8A

 

87

 

MUNICIPIU

PREMIUL III

ALEXANDRU IONUT

6F

 

88

 

MUNICIPIU

PREMIUL III

POPA LAURENTIU

6E

 

89

 

MUNICIPIU

PREMIUL III

DUMITRU FLORIN

7F

 

90

 

MUNICIPIU

PREMIUL III

FIRUT DAVID

8C

 

91

 

MUNICIPIU

PREMIUL III

LOSNITA RADU

8A

 

92

 

MUNICIPIU

PREMIUL III

GONCZI ERIK

8C

 

93

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

FLOREA BIANCA

7B

 

94

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

TURCU BIANCA

7B

 

95

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

DINU DIANA

8E

 

96

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

PETRESCU BIANCA

8E

 

97

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

STOIAN ALEXIA

8E

 

98

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

LOSNITA DARIA

8A

 

99

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

DUMITRESCU IOANA

8C

 

100

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

FRATILA VALERIA

6B

 

101

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

STEFANACHE BIANCA

7B

 

102

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

GOGORINA MARIA

6A

 

103

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

PRIBOI STEFANIA

6B

 

104

 

MUNICIPIU

MENTIUNE

IORDAN SARAH

8E

 

105

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL I

GHEORGHE EVELINA

6C

ELENA BALAN

106

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL I

MOTOC DELIA

6A

ELENA BALAN

107

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL I

LAZAR SONIA

6A

ELENA BALAN

108

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL I

NEGRAU DALIA

6A

ELENA BALAN

109

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL II

MARC DIANA

5E

ELENA BALAN

110

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL II

GRAMA LARISA

5E

ELENA BALAN

111

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL II

CONDRAT ADELA

6D

ELENA BALAN

112

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL II

ILIESCU MIRUNA

6B

ELENA BALAN

113

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL II

POPISTAS IOANA

6B

ELENA BALAN

114

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL II

DESPA CATALIN

6B

ELENA BALAN

115

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL II

FLOREA NICOLA

7B

ELENA BALAN

116

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL II

RAILEANU MARIA

7A

ELENA BALAN

117

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

DUBRAVISCHI STEFANIA

5E

ELENA BALAN

118

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

BARBU LARISA ANDREEA

5E

ELENA BALAN

119

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

PITIGOI ADINA

5E

ELENA BALAN

120

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

MARINESCU ALEXANDRU

5A

ELENA BALAN

121

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

BUJENITA TUDOR

6D

ELENA BALAN

122

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

CIUPEA SARAH

6F

ELENA BALAN

123

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

COSTILA IOAN

6D

ELENA BALAN

124

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

GHEORGHIU DELIA

6F

ELENA BALAN

125

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

LUNGU DAVID

6B

ELENA BALAN

126

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

SMOCHINA ARINA

7A

ELENA BALAN

127

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

VUTA DARIAN

6D

ELENA BALAN

128

CONCURS NATIONAL INVINGATOR PRIN ARTA

NATIONALA

PREMIUL III

PAUSAN BIANCA

5E

ELENA BALAN

129

CONCURS ICOANA MEA-POARTA SPRE RAI

MUNICIPIU

PREMIUL DE CREATIVITATE

LUNGU DAVID ANDREI

6B

ELENA BALAN

130

CONC.NAT. DE ARHITECTURA Ioan Socolescu

MUNICIPIU

 

 

PREMIUL I

LITA MIHAELA

8F

ELENA BALAN

131

CONC.NAT. DE ARHITECTURA Ioan Socolescu

MUNICIPIU

PREMIUL II

CEPARU IOANA

8F

ELENA BALAN

132

CONC.NAT. DE ARHITECTURA Ioan Socolescu

MUNICIPIU

PREMIUL III

PASARICA ANDREI

8F

ELENA BALAN

133

CONC.NAT. DE ARHITECTURA Ioan Socolescu

MUNICIPIU

PREMIUL III

PANAITE DAVID

6E

ELENA BALAN

134

CONC.NAT. SFINTII PRIETENII COPIILOR

MUNICIPIU

PREMIUL II

DRAGUT ALEXIA

6C

ELENA BALAN

135

CONC NAT DE POLIATLON

4*50M MIXT SI 50M BRAS

NATIONALA

PREMIUL  I

BIRGHILESCU ALEXANDRU

5A

 

136

PROIECT  SENS- SUSTINEREA EGALITATII SI A NEDISCRIMINARII IN SCOALA

MUNICIPIU

SECTIUNEA  ESEU

PREMIUL  I

NITA  CRISTIAN

6B

LACRAMIOARA DUDEA

137

PROIECT  SENS- SUSTINEREA EGALITATII SI A NEDISCRIMINARII IN SCOALA

MUNICIPIU

PREMIUL  II

IONESCU  DAVID

7A

LUCIA MINCHEVICI

138

PROIECT  SENS- SUSTINEREA EGALITATII SI A NEDISCRIMINARII IN SCOALA

SECTIUNEA  ESEU

PREMIUL  III

MIU  ANDREI

5D

LUCIA MINCHEVICI

139

PROIECT  SENS- SUSTINEREA EGALITATII SI A NEDISCRIMINARII IN SCOALA

MUNICIPIU

ESEU

MENTIUNE

MOLOIU ANDREAS

8C

ALINA DUMITRU

140

PROIECT  SENS- SUSTINEREA EGALITATII SI A NEDISCRIMINARII IN SCOALA

SECTIUNEA  ESEU

MENTIUNE

BACANU BOGDAN

7A

LUCIA MINCHEVICI

141

PROIECT  SENS- SUSTINEREA EGALITATII SI A NEDISCRIMINARII IN SCOALA

MUNICIPIU

SECTIUNEA  PICTURA

PREMIUL  I

LAZAR  SONIA

7A

ELENA BALAN

142

PROIECT  SENS- SUSTINEREA EGALITATII SI A NEDISCRIMINARII IN SCOALA

MUNICIPIU

SECTIUNEA  PICTURA

PREMIUL  II

DASCALU  CRINA

7B

ELENA BALAN

143

PROIECT  SENS- SUSTINEREA EGALITATII SI A NEDISCRIMINARII IN SCOALA

MUNICIPIU

SECTIUNEA  PICTURA

PREMIUL  III

NEGRAU DALIA

7A

ELENA BALAN

144

PROIECT  SENS- SUSTINEREA EGALITATII SI A NEDISCRIMINARII IN SCOALA

MUNICIPIU

SECTIUNEA  PICTURA

MENTIUNE

MOTOC DELIA

6A

ELENA BALAN

145

PROIECT  SENS- SUSTINEREA EGALITATII SI A NEDISCRIMINARII IN SCOALA

MUNICIPIU

SECTIUNEA  PICTURA

MENTIUNE

VOICU EDUARD

5E

ELENA BALAN