Școala Gimnazială Nr. 194 Sector 4, București

Rezultate olimpiade si concursuri 2011 – 2012

Nr. Crt.DisciplinaNume Prenume elevFaza NationalaFaza pe MunicipiuFaza pe SectorClasaCoordonator
1.Limba RomanaDumitrescu MariaPremiul IIIPremiul IIa V-a ALucia Minchevici
2.Limba RomanaBoata OvidiuPremiul IIIa V-a ALucia Minchevici
3.Limba RomanaHilea VladPremiul IIIa V-a ALucia Minchevici
4.Limba RomanaPriboi SergiuMentiunea V-a ALucia Minchevici
5.Limba RomanaIonescu BogdanPremiul IIIa V-a ALucia Minchevici
6.GeografieNichita MonicaPremiul IIIa VIII-a BMirica Mirela
7.GeografieDumitru AncaPremiul IIIa VIII-a BMirica Mirela
8.GermanaDumitrescu AndreeaPremiul IIa VIII-a AMunteanu Constanta
9.GermanaIvan BiancaMentiunea VIII-a EPopescu Annemarie
10.GermanaObreja CristinaMentiunea VIII-a AMunteanu Constanta
11.Limba RomanaTronea RaduMentiunea VIII-a BIoana Danila
12.Limba RomanaBalan AdrianPremiul IIIPremiul IIa VIII-a BIoana Danila
13.Limba RomanaChirculescu IuliaMentiunePremiul IIa VIII-a BIoana Danila
14.Limba RomanaAndrei SilviuPremiul IIIPremiul IIa VIII-a BIoana Danila
15.Limba RomanaBalan AlexandraMentiunePremiul Ia VIII-a BIoana Danila
16.Limba RomanaPacea RaulMentiunea VII-a BIoana Danila
17.Limba RomanaMarseu ElenaMentiunea VI-a AIoana Danila
18.Limba RomanaJecu StefaniaMentiunePremiul IIIa VI-a AIoana Danila
19.Limba RomanaGherea CameliaMentiunePremiul IIIa VI-a AIoana Danila
20.Limba RomanaSperlea DianaMentiunePremiul Ia V-a AIoana Danila
21.Limba RomanaPopescu IrinaPremiul IIIPremiul IPremiul IIIa VI-a AIoana Danila
22.Limba RomanaCoraga IrinaPremiul IIIMentiunea VI-a AIoana Danila
23.Limba RomanaIstrate AndreeaPremiul IIIMentiunea VI-a AIoana Danila
24.Limba RomanaCretu AndreeaPremiul IIIa VII-a CPopica Iulia
25.Educatie FizicaRoda CatalinParticipareLocul ILocul Ia VII-a DCalistru Geanina
26.Educatie FizicaVrajitoru VladMentiunea VII-a DCalistru Geanina
27.Educatie FizicaEchipa baschet BaietiLocul IICalistru Geanina;Mihalascu Elena;Banciu Georgian
28.Educatie FizicaVolei-FeteLocul IIICalistru Geanina;Mihalascu Elena;Banciu Georgian
29.Educatie FizicaVolei-BaietiLocul IIICalistru Geanina;Mihalascu Elena;Banciu Georgian
30.ChimieCalinoiu GabrielaPremiul IIIa VIII-a AIonescu Doinita
31.ChimieBalan AlexandraPremiul IIIa VIII-a BIonescu Doinita
32.Limba FrancezaMatei AlexandruPremiul IIa VII-a AEnache Paula
33.Limba FrancezaPuican CristianPremiul IIIPremiul IIIa VII-a AEnache Paula
34.Limba FrancezaDumitru AncaPremiul IIIa VIII-a BEnache Paula
35.Educatie TehnologicaGheorghe AndreiParticiparePremiul IIPremiul IIa V-a AJiuravdea Cristina
36.Educatie TehnologicaEne MateiPremiul IIPremiul IIa VI-a CJiuravdea Cristina
37.BiologieMatei AlexandruPremiul IIPremiul Ia VII-a AManica Ileana
38.BiologieConstantinescu EduardPremiul IIIa VIII-a EManica Ileana
39.BiologieCazanescu SimonaMentiunea VII-a AManica Ileana
40.BiologieIonescu BogdanMentiunea VII-a AManica Ileana
41.ReligieSmarandescu PatriciaParticiparePremiul IPremiul Ia VII-a ARaducanu Mihaita
42.ReligieMosoaia CatalinaPremiul IIIa VII-a ARaducanu Mihaita
43.ReligieApostu CristinaPremiul IIIa VIII-a ERaducanu Mihaita
44.ReligieAsadi OmarPremiul IIIa VIII-a ERaducanu Mihaita
45.Limba RomanaNecula AnaPremiul IIa V-a DDudea Lacramioara
46.Limba RomanaConstantinescu EduardPremiul IIIa VIII-a EDudea Lacramioara
47.Limba RomanaCalinescu GabrielaPremiul IIPremiul IIa VIII-a ADudea Lacramioara
48.Limba RomanaDumitru SoranaMentiunea VIII-a ADudea Lacramioara
49.MatematicaBoata OvidiuPremiul IIIa V-a ANicula Iulia
50.MatematicaPirvu AndreiPremiul IIIa V-a ANicula Iulia
51.MatematicaChirca RarasPremiul IIIa V-a DCalinoiu Gabriela
52.MatematicaIstrate VictorPremiul IIIa VI-a ATodea Georgina
53.MatematicaMatei AlexandruPremiul IIIa VII-a ATodea Georgina
54.MatematicaIlie DragosPremiul IIIa VIII-a ATodea Georgina
55.FizicaCoraga IrinaPremiul IIa VI-a ABandrabur Isabel
56.FizicaIstrate VictorPremiul IIa VI-a ABandrabur Isabel
57.FizicaTirdei AnaPremiul IIa VI-a CNetolitzchi Daniela
58.FizicaMarseu ElenaPremiul IIa VI-a ABandrabur Isabel
59.FizicaRadulescu MirunaPremiul IIIa VI-a ABandrabur Isabel
60.FizicaGhera CameliaPremiul IIIa VI-a ABandrabur Isabel
61.FizicaDragoescu IuliaMentiunea VI-a CNetolitzchi Daniela
62.FizicaEne MateiMentiunea VI-a CNetolitzchi Daniela
63.FizicaMarasescu AndreiPremiul IIIa VII-a DNetolitzchi Daniela
64.FizicaMatei AlexandruPremiul IIIa VII-a ANetolitzchi Daniela
65.FizicaIonescu BogdanMentiunea VII-a ANetolitzchi Daniela
66.FizicaDragoescu HoriaPremiul IIIa VIII-a ENetolitzchi Daniela
67.FizicaIlie DragosPremiul IIIa VIII-a ANetolitzchi Daniela
68.FizicaCalinescu GabrielaMentiunea VIII-a ANetolitzchi Daniela
69.Lb. EnglezaStratan RuxandraMentiunea IV-a BAlina Barbu
70.Lb. EnglezaGheorghe AndreiMentiunea V-a APrejoianu Craita
71.Lb. EnglezaIonita CarmenPremiul IIa VI-a BNita Carolina
72.Lb. LatinaCalinescu GabrielaPremiul IPremiul Ia VIII-a AVinter Mirela
73.Concurs National de eseuri "Calatorie prin UE"Minchevici MateiPremiul IIIa VII -A Alina Barbu
74.Cultura si spiritualitate romaneascaDumitrescu MariaParticiparePremiul IIa V a ALucia Minchevici / Florentina Nicula
75.Cultura si spiritualitate romaneascaRadulescu MirunaParticiparePremiul IIa VI a AIoana Danila /Maftei Elena
76.Cultura si spiritualitate romaneascaPacea RaulParticiparePremiul IIa VII a BIoana Danila /Maftei Elena
77.Cultura si spiritualitate romaneascaAndrei SilviuParticiparePremiul IIa VIII a BIoana Danila /Maftei Elena
78.Cultura si spiritualitate romaneascaBalan AlexandraParticiparePremiul IIa VIIIa BIoana Danila /Maftei Elena
79."Marcela Penes"Trandafir IlincaParticiparePremiul III a III a DValentina Dinca
80."Marcela Penes"Raduta MariaParticipareMentiune a III a BGilda Vata
81."Marcela Penes"Cristea GabrielaParticipareMentiune a III a FEugenia Barbu
82."Marcela Penes"Serban Matei DenisaParticiparePremiul II a IVa ACornelia Popa-Stavri
83."Marcela Penes"Stratan RuxandraParticipareMentiune a IVa BGeorgeta Popescu