Școala Gimnazială Nr. 194 Sector 4, București

Rezultate obtinute la Olimpiade 2012 – 2013

[dt_button size=”medium” animation=”none” color=”” link=”” target_blank=”true”]Olimpiada de Limba Germana – faza pe Municipiu[/dt_button]

Nr. Crt.Nume si PrenumeClasaPunctajul obtinutProfesor Indrumator
1.Ghita Bogdan VII-a CPremiul ICta.Munteanu
2.Dragoescu Iulia VII-a CPremiul IIICta.Munteanu
3.Neacsu Valentina VII-a CMentiuneCta.Munteanu

[dt_button size=”medium” animation=”none” color=”” link=”” target_blank=”true”]Olimpiada de Limba , Comunicare si Literatura Romana – faza pe Municipiu[/dt_button]

Nr. Crt.Nume si PrenumeClasaPunctajPremiuEtapa Nationala
1.DUMITRESCU LAURAV112PREMIUL IICALIFICAT
2.GODEANU EDWARDV110PREMIUL II
3.GHEORGHE DENISAV109PREMIUL III
4.ŞERBAN DENISAV A108.5PREMIUL III
5.STRATAN RUXANDRAV107.5PREMIUL III
6.ENACHE THEODORAV105PREMIUL III
7.PETICĂ ALEXANDRUV D101MENTIUNE
8.TICĂ RALUCAV101MENTIUNE
9.SPERLEA DIANAVII114PREMIUL IICALIFICAT
10.CAZANESCU SIMONAVIII105.5PREMIUL III
11.PACEA RAULVIII105.5PREMIUL III

 

[dt_button size=”medium” animation=”none” color=”” link=”” target_blank=”true”]Olimpiada de Limba Latina – faza pe Municipiu[/dt_button]

Nr. Crt.Nume si PrenumeClasaPunctajEtapa Nationala
1.Puican CristianVIII A9.65CALIFICAT
2.Anghel Gabriela VIII C 9.60CALIFICAT
3.Smarandescu PatriciaVIII A9.40
4.Bucur AndreeaVIII A9.20
5.Stanescu AlinaVIII E9.00
6.Paun Radu GeorgeVIII A8.58
7.Stan EmiliaVIII C 8.20
8.Hera MirunaVIII A 8.00
9.Iordan Maria IrinaVIII C 7.20
[dt_call_to_action style=”1″ background=”plain” content_size=”normal” text_align=”left” animation=”none” line=”true”]Prof. Drd. Mirela Vinter[/dt_call_to_action]

[dt_button size=”medium” animation=”none” color=”” link=”” target_blank=”true”]Concursul Cultura si Spiritualitatea Romaneasca – faza pe Municipiu[/dt_button]

Nr. Crt. Nume si PrenumeClasaCalificat
1.Dumitras Sorana VDA
2.Dumitrescu LauraVDA
3.Gheorghe DenisaVDA
4.Nicolaescu AndreiVDA
5.Stratan RuxandraVDA
6.Serban DenisaVDA
7.Vasile BiancaVDA
8.Dumitrescu Maria VIDA
9.Matei AlexandraVIDA
10.Necula AnaVIDA
11.Oprea MonicaVIDA
12.Pirvu AndreiVIDA
13.Borangic TeodoraVIIDA
14.Ghera CameliaVIIDA
15.Ionita CarmenVIIDA
16.Jecu StefaniaVIIDA
17.Musat IoanaVIIDA
18.Popescu IrinaVIIDA
19.Radulescu MirunaVIIDA
20.Vladuianu IlincaVIIDA
21.Constantinescu EduardVIIIDA
22.Mironescu MihaiVIIIDA
23.Pacea RaulVIIIDA
24.Paun RaduVIIIDA
25.Smarandescu Patricia VIIIDA
[dt_call_to_action style=”1″ background=”plain” content_size=”normal” text_align=”left” animation=”none” line=”true”]Responsabil Comisie Metodica: Prof. Danila Ioana, Prof. Sendroiu Mariana[/dt_call_to_action]

[dt_button size=”medium” animation=”none” color=”” link=”” target_blank=”true”]Olimpiada de Educatie Tehnologica – faza pe Scoala si Sector[/dt_button]

Nr. Crt.Nume si PrenumeClasaScoalaSectorProfesor
1.CIOFLAN SOFIAV95 puncte76 puncteJIURAVDEA CRISTINA
2.SORA DRAGOSV90 puncte71 puncteJIURAVDEA CRISTINA
3.GHEORGHE ANDREIVI95 puncte94 puncteJIURAVDEA CRISTINA
4.MARIAN MARINAVI90 puncte84 puncteJIURAVDEA CRISTINA
5.CORTEANU IONUTVII94 puncte-JIURAVDEA CRISTINA
6.INDRIES VLADVII88 puncte-JIURAVDEA CRISTINA
7.MIRONESCU MIHAIVIII90 puncte-JIURAVDEA CRISTINA
8.BOTEA IUSTINVIII85 puncte-JIURAVDEA CRISTINA

[dt_button size=”medium” animation=”none” color=”” link=”” target_blank=”true”]Olimpiada de Fizica – faza pe Sector si Municiupiu[/dt_button]

Nr. Crt.Nume si PrenumeClasaSector Municipiu
1.Hilea Vlad VI AMentiunecalificat
2.Gheorghe AndreiVI AMentiunecalificat
3.Boata OvidiuVI AMentiunecalificat
4.Apostol RuxandraVII EMentiunecalificat
5.Coraga IrinaVII AMentiunecalificat
6.Ene MateiVII EMentiunecalificat
7.Matei AlexandruVIII APremiul III -
8.Ionescu BogdanVIII APremiul III -
9.Cazanescu SimonaVIII APremiul III -

[dt_button size=”medium” animation=”none” color=”” link=”” target_blank=”true”]Olimpiada de Religie – faza pe Municiupiu[/dt_button]

Nr. Crt.Nume si PrenumeClasaNotaProfesor Coordonator
1.Smărăndescu Patricia AndreeaVIII9.90Răducanu Mihai
2.Mosoia CătălinaVIII9.72Răducanu Mihai
3.Bobe Cătălin IoanVIII9.52Nicula Florentina
4.Vasilescu Alexandra AndreeaVIII8.82Nicula Florentina
5.Mironescu MihaiVIII8.82Răducanu Mihai
6.Borangic Teodora Nicoleta VII9.55Nicula Florentina
7.Oprea Bianca Ana-MariaVII9.2Nicula Florentina

[dt_button size=”medium” animation=”none” color=”” link=”” target_blank=”true”]Olimpiada de Limba Latina – faza pe sector[/dt_button]

Nr. Crt..Nume si PrenumeClasaPuncte
1.Iordan Maria IrinaVIII C100
2.Smarandescu PatriciaVIII A95.7
3.Anghel Gabriela VIII C 94.7
4.Hera MirunaVIII A 93
5.Stan EmiliaVIII C 92.6
6.Bucur AndreeaVIII A92.2
7.Paun Radu GeorgeVIII A91.7
8.Puican CristianVIII A89.7
9.Stanescu AlinaVIII E89.6

[dt_button size=”medium” animation=”none” color=”” link=”” target_blank=”true”]Olimpiada de Biologie – faza pe sector[/dt_button]

Nr. Crt.Nume si PrenumeClasaNota / Premiu Profesor coordonator
1.RADULESCU MIRUNAVII A9.30 / premiul IManica Ileana
2.BUCUR CLAUDIU VII B8.80 / premiul IIRatiu Maria
3.VASILE GEORGIANAVII C8.50 / premiul IIManica Ileana
4.LUNGEANU RADUVII C8.30 / premiul IIManica Ileana
5.GRADINARU ROSSANEVII B7.20 / premiul IIIRatiu Maria