Școala Gimnazială Nr. 194 Sector 4, București

EDUCATIE PLASTICA

Performante 2016 - 2017:
EDUCATIE PLASTICA
Nr. Crt. Denumire concurs Nume si prenume elev Clasa Faza-Municipiu Nume si prenume cadru didactic
1 Concursul ”Pasarea Maiastra” Stanescu Stefan 6 B II Hondrea Oana
2 Concursul ”Pasarea Maiastra” Soare Ruxandra 6 B II Hondrea Oana
3 Concursul ”Pasarea Maiastra” Stefanache Bianca 6 B II Hondrea Oana
4 Concursul ”Pasarea Maiastra” Turcu Bianca 6 B II Hondrea Oana
5 Concursul ”Pasarea Maiastra” Georgescu Raluca 6 B II Hondrea Oana
6 Concursul ”Pasarea Maiastra” Balan Ana Maria 5 B II Hondrea Oana
7 Concursul ”Pasarea Maiastra” Proboi Stefania 5 B II Hondrea Oana
8 Concursul ”Pasarea Maiastra” Popistas Ioana 5 B II Hondrea Oana
9 Concursul ”Pasarea Maiastra” Ciocanaru Alexia 7 D II Hondrea Oana
10 Concursul ”Pasarea Maiastra” Vasile Andrei 7 D II Hondrea Oana
11 Concursul ”Pasarea Maiastra” Jurj Andreea Gabriela 7 D II Hondrea Oana
12 Concursul ”Pasarea Maiastra” Grigore Alexandru 7 D II Hondrea Oana
13 Concursul ”Pasarea Maiastra” Ceparu Ioana 7 F II Hondrea Oana
14 Concurs Municipal arte plastice ”Constantin Brancus” Petcu Maria 8 E II Hondrea Oana
15 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Lungu David 5 B III Hondrea Oana
16 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Ceparu Ioana 7 F II Hondrea Oana
17 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Gica Despina 7 B I Hondrea Oana
18 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Tudosa Ana 5 F I Hondrea Oana
19 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Dobre Ana Mihaela 5F II Hondrea Oana
20 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Plesa Clara 6 E III Hondrea Oana
21 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Soceanu Daria 5 F III Hondrea Oana
22 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Netoi Georgia Amira 7 B II Hondrea Oana
23 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Oniga Iulia 7 D I Hondrea Oana
24 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Oprea Maria Francesca 7 D I Hondrea Oana
25 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Oprea Eliza 6 F I Hondrea Oana
26 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Tenescu Matei 6 F I Hondrea Oana
27 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Drinceanu Ingrid 6 B I Hondrea Oana
28 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Stanescu Stefan 6B III Hondrea Oana
29 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Gomoi Ioana 6D III Hondrea Oana
30 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Priboi Stefania 5B II Hondrea Oana
31 Olimpiada Mestesugurilor traditionale romanesti Moldoveanu Bianca 5C III Hondrea Oana
32 Concursul ”Arte plastice - Constantin Brancusi” Petcu Maria 8 E II Hondrea Oana