Școala Gimnazială Nr. 194 Sector 4, București

EDUCATIE FIZICA

Performante 2015 - 2016:
EDUCATIE FIZICA
Nr. Crt. Denumire concurs Nume si prenume elev Clasa Faza-sector Premiu Faza-Municipiu Premiu Nume si prenume cadru didactic
1 Campionatul national scolar de sah ”Elisabeta Polihroniade” Ghircoias Cezar III E     Municipiu Vararu Viorica
2 Campionatul national scolar de sah ”Elisabeta Polihroniade” Guse Alexandra IV B     Municipiu Vararu Viorica
3 Campionatul national scolar de sah ”Elisabeta Polihroniade” Costila Ionut IV E     Municipiu Vararu Viorica
4 Campionatul national scolar de sah ”Elisabeta Polihroniade” Marcu Tudor III F     Municipiu Vararu Viorica
5 Campionatul national scolar de sah ”Elisabeta Polihroniade” Popa Alexandrina VI D     Municipiu II Vararu Viorica
6 Campionatul national scolar de sah ”Elisabeta Polihroniade” Fulgeanu Sebastian VI D     Municipiu II Vararu Viorica
7 Campionatul national scolar de sah ”Elisabeta Polihroniade” Tintea Stefan VI B     Municipiu II Vararu Viorica
8 Campionatul national scolar de sah ”Elisabeta Polihroniade” Cosca Georgiana VII B     Municipiu II Vararu Viorica
9 Olimpiada gimnaziilor - Pentatlon olimpic scolar Debreteni Raluca VI B Sector I     Vararu Viorica
10 Olimpiada gimnaziilor - Pentatlon olimpic scolar Iancu Razvan VI D Sector I     Vararu Viorica
11 Olimpiada gimnaziilor - Tetratlon pe echipa Ion Victor VIII B Sector II     Vararu Viorica
12 Olimpiada gimnaziilor - Tetratlon pe echipa Zevedei Catalin VIII B Sector II     Vararu Viorica
13 Olimpiada gimnaziilor - Tetratlon pe echipa Dragan Valentin VIII F Sector II     Vararu Viorica
14 Olimpiada gimnaziilor - Tetratlon pe echipa Sora Dragos VIII A Sector II     Vararu Viorica
15 Olimpiada gimnaziilor - Tetratlon pe echipa Frigura Adriana VIII F Sector II     Vararu Viorica
16 Olimpiada gimnaziilor - Tetratlon pe echipa Demeter Eva VII E Sector II     Vararu Viorica
17 Olimpiada gimnaziilor - Tetratlon pe echipa Smochina Arina V A Sector II     Vararu Viorica
18 Olimpiada gimnaziilor - Tetratlon pe echipa Iordan Sara VI E Sector II     Vararu Viorica
19 Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - primar Gavrila Ana III B Sector V II     Vararu Viorica
20 Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - primar Alexandru Denis III C Sector V III     Vararu Viorica
21 Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - primar Alexandru Denis III C Sector R IV     Vararu Viorica
22 Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - primar Birghilescu Alexandru III B Sector R V     Vararu Viorica
23 Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - primar Gavrila Ana III B Sector R V     Vararu Viorica
24 Olimpiada gimnaziilor - Handbal baieti Echipa V-VIII Sector II     Radu Viorel
25 Olimpiada gimnaziilor - Volei fete Constantin Karina VI A Sector III     Vararu Viorica
26 Olimpiada gimnaziilor - Volei fete Manolache Bianca VI A Sector III     Vararu Viorica
27 Olimpiada gimnaziilor - Volei fete Popa Alexandrina VI D Sector III     Vararu Viorica
28 Olimpiada gimnaziilor - Volei fete Radu Ioana VI C Sector III     Vararu Viorica
29 Olimpiada gimnaziilor - Volei fete Dumitru Alexia VI C Sector III     Vararu Viorica
30 Olimpiada gimnaziilor - Volei fete Mihaescu sandra VI C Sector III     Vararu Viorica
31 Olimpiada gimnaziilor - Volei fete Vlaicu Ioana VI C Sector III     Vararu Viorica
32 Olimpiada gimnaziilor - Volei fete Stroie Ioana VII A Sector III     Vararu Viorica
33 Olimpiada gimnaziilor - Volei fete Stanescu Cristiana VII E Sector III     Vararu Viorica
34 Olimpiada gimnaziilor - Volei fete Ducu Maria VIII E Sector III     Vararu Viorica
35 Olimpiada gimnaziilor - Fotbal fete Echipa V-VIII Sector IV     Radu Viorel