Școala Gimnazială Nr. 194 Sector 4, București

EDUCATIE PLASTICA

Performante 2014 - 2015:
Nr. Crt. Denumire concurs Nume si prenume elev Clasa Faza sector Faza Internationala Nume si prenume cadru didactic
1 Învingători prin artă Bejan Alexandra Ioana V D Premiu I   Andronache Alexandru
2 Învingători prin artă Stan Maria V F   Premiu I Andronache Alexandru
3 Învingători prin artă Neacșu Diana V C   Premiu I Andronache Alexandru
4 Învingători prin artă Mihăescu Sandra Maria V C   Premiu I Andronache Alexandru
5 Învingători prin artă Bumbescu Alexandra V A Premiu I   Andronache Alexandru
6 Învingători prin artă Boată Ovidiu Octav VIII A Premiu I   Andronache Alexandru
7 Învingători prin artă Constantinescu Irina VII B   Premiu II Andronache Alexandru
8 Învingători prin artă Postole Ema VI C   Premiu II Andronache Alexandru
9 Învingători prin artă Nae Rareș Gabriel VI D   Premiu III Andronache Alexandru
10 Învingători prin artă Linc Maria VI D   Premiu III Andronache Alexandru
11 Învingători prin artă Manole Andreea VI C   Premiu III Andronache Alexandru
12 Învingători prin artă Bercioiu Andrada VIII C Premiu III   Andronache Alexandru
13 Învingători prin artă Dima Bianca VI F   Premiu II Jiuravdea Cristina
14 Învingători prin artă Dumbrava Alexandra VII F   Premiu I  Jiuravdea Cristina
15 Învingători prin artă Georgescu Ioana VIII D   Premiu I Jiuravdea Cristina
16 Învingători prin artă Ghiorghe Theodora VII D   Premiu II Jiuravdea Cristina
17 Învingători prin artă Ghita David VII B   Premiu III Jiuravdea Cristina
18 Învingători prin artă Hanganu Carla V F   Premiu II Jiuravdea Cristina
19 Învingători prin artă Netoi Amira V B   Premiu III Jiuravdea Cristina
20 Învingători prin artă Pise Alexandra Madalina V E   Premiu II Jiuravdea Cristina
21 Învingători prin artă Puria Anamaria V B   Premiu III Jiuravdea Cristina
22 Învingători prin artă Soare Andra V B   Premiu III Jiuravdea Cristina
23 Învingători prin artă Tita Bianca V A   Premiu III Jiuravdea Cristina
24 Învingători prin artă Dragomir Andreea Elisa V B   Premiu III Minchevici Lucia
25 Învingători prin artă Ghita Francisc VII B   Premiu I Minchevici Lucia
26 Învingători prin artă Gusoaie Alexandra V F   Premiu I Minchevici Lucia
27 Învingători prin artă Hristescu Lia Hawa V A   Premiu III Minchevici Lucia
28 Învingători prin artă Ionescu Alexandra  V F   Premiu III Minchevici Lucia
29 Învingători prin artă Ionescu Miu Daria V B   Premiu III Minchevici Lucia
30 Învingători prin artă Irianu Christine V A   Premiu II Minchevici Lucia
31 Învingători prin artă Mircea Andrei VII F   Premiu I Minchevici Lucia
32 Învingători prin artă Sandu Roxana V C   Premiu III Minchevici Lucia
33 Învingători prin artă Stanica Maria Alexandra V C   Premiu I Minchevici Lucia
34 Învingători prin artă Trante Alexandra Ioana V A   Premiu II Minchevici Lucia
35 Învingători prin artă Raciu Catalina-Iasmina V   Premiu I Minchevici Lucia