Școala Gimnazială Nr. 194 Sector 4, București

Gala olimpicilor – 2014

Nr. crt.Nume si prenume elevDisciplinaConcurs / OlimpiadaEtapa: SECTOREtapa: MUNICIPIUEtapa: NATIONALE:tapa: INTERNATIONALClasaNume si prenume profesor coordonator
1DUMITRESCU LAURAROMANA+ - PoeziePREMIUL II6 ADANILA IOANA / TODEA GEORGINA
2STRATAN RUXANDRAROMANA+ - PoeziePREMIUL III6 DDANILA IOANA
3DUMITRESCU LAURAROMANALECTURA CA ABILITATE DE VIATAPREMIUL II6 ADANILA IOANA
4STRATAN RUXANDRAROMANASPIRITUALITATE SI CULTURA ROMANEASCAPREMIUL IIPREMIUL I6 DDANILA IOANA
5MOGA BIANCAROMANASPIRITUALITATE SI CULTURA ROMANEASCAPREMIUL IIPREMIUL SPECIAL6 ADANILA IOANA
6NECULA ANAROMANASPIRITUALITATE SI CULTURA ROMANEASCAPREMIUL IIPREMIUL SPECIAL7 DDUDEA LACRAMIOARA
7VADUVA ALEXANDRAROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREMENTIUNE8 CPOPICA IULIA
8ISTRATE ANDREEAROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREMENTIUNE8 ADANILA IOANA
9JECU STEFANIAROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREMENTIUNE8 ADANILA IOANA
10IONITA CARMENROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREMENTIUNE8 BDUMITRU ALINA
11STRATAN RUXANDRAROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREPREMIUL IIPREMIUL SPECIAL6 DDANILA IOANA
12NICOLAESCU ANDREIROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREMENTIUNE6 DDANILA IOANA
13SERBAN - MATEI DENISAROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREPREMIUL IIPREMIUL SPECIAL6 ADANILA IOANA
14MOGA BIANCAROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREPREMIUL III6 ADANILA IOANA
15ENACHE TEODORAROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREMENTIUNE6 ADANILA IOANA
16DUMITRAS SORANAROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREMENTIUNE6 ADANILA IOANA
17GHEORGHE DENISAROMANAOLIMPIADA DE LIMBA, LITERATURA SI COMUNICAREMENTIUNE6 BDUMITRU ALINA
18DIMA BIANCAMATEMATICAOLIMPIADA DE MATEMATICAPREMIUL III5 FILINCA VERONICA
19COSTACHE TUDORMATEMATICAOLIMPIADA DE MATEMATICAPREMIUL III5 ESTEFAN DANIELA
20STRATAN RUXANDRAMATEMATICAOLIMPIADA DE MATEMATICAPREMIUL III6 DILINCA VERONICA
21CHINDEA EDUARDMATEMATICAOLIMPIADA DE MATEMATICAPREMIUL III5 BNICULA IULIA
22DUMITRESCU LAURAMATEMATICAOLIMPIADA DE MATEMATICAPREMIUL III6 ATODEA GEORGINA
23BULAI ADINAMATEMATICALUMINA MATHMENTIUNE5 ATODEA GEORGINA
24DIMA BIANCAMATEMATICALUMINA MATHMENTIUNE5 EILINCA VERONICA
25CHIRCA RARESMATEMATICALUMINA MATHMENTIUNE7 DILINCA VERONICA
26MARTA ANDREIMATEMATICALUMINA MATHMENTIUNE7 BSTEFAN DANIELA
27STRATAN RUXANDRAMATEMATICALUMINA MATHMENTIUNE6 DILINCA VERONICA
28BREBU COSTINBIOLOGIEOLIMPIADA DE BIOLOGIEPREMIUL IIIMENTIUNE7 CRATIU MARIA
29GHEORGHE ANDREIBIOLOGIEOLIMPIADA DE BIOLOGIEPREMIUL IIIMENTIUNE7 ARATIU MARIA
30ONEA RADUBIOLOGIEOLIMPIADA DE BIOLOGIEMENTIUNE7 CRATIU MARIA
31NECULA ANABIOLOGIEOLIMPIADA DE BIOLOGIEPREMIUL II7 DMANICA ILEANA
32LEHANCEANU ANA MARIABIOLOGIEOLIMPIADA DE BIOLOGIEPREMIUL IIMENTIUNE7 DMANICA ILEANA
33VASILIU RARESENGLEZAOLIMPIADA CREATIVITATIIPREMIUL I7 DBARBU ALINA
34GROSU ALEXANDRUENGLEZAOLIMPIADA CREATIVITATIIPREMIUL II7 APREJOIANU CRAITA
35DOBRIN MARIA CRISTINAENGLEZAOLIMPIADA CREATIVITATIIPREMIUL III7 APREJOIANU CRAITA
36ONEA RADUENGLEZAOLIMPIADA CREATIVITATIIMENTIUNE7 CTICA CARMEN
37MARSEU ELENAENGLEZAOLIMPIADA CREATIVITATIIPREMIUL II8 ATICA CARMEN
38IONITA CARMENENGLEZAOLIMPIADA CREATIVITATIIPREMIUL II8 BNITA CAROLINA
39ALEXANDRESCU PAULENGLEZAOLIMPIADA CREATIVITATIIPREMIUL II8 ATICA CARMEN
40JECU STEFANIAENGLEZAOLIMPIADA CREATIVITATIIPREMIUL III8 ATICA CARMEN
41TOMESCU ANCA ELENAENGLEZAOLIMPIADA CREATIVITATIIPREMIUL III8 BNITA CAROLINA
42VADUVA ALEXANDRAENGLEZAOLIMPIADA CREATIVITATIIMENTIUNE8 CPREJOIANU CRAITA
43GHITA BOGDAN ALEXANDRUGERMANAOLIMPIADA DE GERMANAPREMIUL III8 CMUNTEANU CONSTANTA
44NEACSU VALENTINA IOANAGERMANAOLIMPIADA DE GERMANAMENTIUNE8 CMUNTEANU CONSTANTA
45CORAGA IRINAFIZICACASSINI - SCIENTIST FOR A DAYPREMIUL I8 ABANDRABUR ISABEL
46DIEA CALINFIZICACASSINI - SCIENTIST FOR A DAYPREMIUL III8 ABANDRABUR ISABEL
47LAZAR DIANAFIZICACASSINI - SCIENTIST FOR A DAYMENTIUNE8 ABANDRABUR ISABEL
48HILEA VLAD GEORGECHIMIECONCURSUL " LAZAR EDELEANU"PREMIUL III7 AIONESCU DOINITA
49DUMITRAS SORANAFIZICAOLIMPIADA DE FIZICAPREMIUL IMENTIUNE6 ANETOLITZCHI DANIELA
50DUMITRESCU LAURAFIZICAOLIMPIADA DE FIZICAPREMIUL IIPREMIUL III6 ANETOLITZCHI DANIELA
51GRUIA GABRIELFIZICAOLIMPIADA DE FIZICAPREMIUL IIPREMIUL III6 CNETOLITZCHI DANIELA
52GHEORGHE ANDREIFIZICAOLIMPIADA DE FIZICAPREMIUL II7 ANETOLITZCHI DANIELA
53MARINESCU PAULFIZICAOLIMPIADA DE FIZICAPREMIUL III6 DNETOLITZCHI DANIELA
54HILEA VLAD GEORGEFIZICAOLIMPIADA DE FIZICAPREMIUL III7 ANETOLITZCHI DANIELA
55MATEI ANDREEAFIZICAOLIMPIADA DE FIZICAMENTIUNE6 ANETOLITZCHI DANIELA
56PRIBOI SERGIUFIZICAOLIMPIADA DE FIZICAMENTIUNE7 ANETOLITZCHI DANIELA
57DUTU EDUARDOLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARALERGARE DE REZISTENTA 600 mPREMIUL II4 HVARARU VIORICA
58BICHIR MARIOOLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARALERGARE DE REZISTENTA 600 mPREMIUL III4 DVARARU VIORICA
59CRISTMANN ANNEOLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARALERGARE DE REZISTENTA 600 mPREMIUL V4 CVARARU VIORICA
60PRIPON MARAOLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARALERGARE DE VITEZA 50 mPREMIUL V4 EVARARU VIORICA
61MOLDOVEANU COSMINOLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARSAH CLASELE I - VIIIPREMIUL IPREMIUL XI3 GVARARU VIORICA
62POPA ALEXANDRAOLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARSAH CLASELE I - VIIIPREMIUL IIIPREMIUL V4 HVARARU VIORICA
63CORAGA IRINAOLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARSAH CLASELE I - VIIIPREMIUL IV8 AVARARU VIORICA
64COSCA GEORGIANAOLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARSAH CLASELE I - VIIIPREMIUL V5 BVARARU VIORICA
65GHIRCOIAS CEZAROLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARSAH CLASELE I - VIIIPREMIUL XI1 EVARARU VIORICA
66GIMNAZIUOLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARVOLEI FETEPREMIUL IPREMIUL VII - IVVARARU VIORICA
67GIMNAZIUOLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLARHANDBAL BAIETIPREMIUL IPREMIUL VII - IVVARARU VIORICA
68KID'S SPORT FESTIVALVOLEI FETEPREMIUL IIIVARARU VIORICA
69KINDER SPORTHANDBAL BAIETIPREMIUL IVARARU VIORICA
70MOLDOVEANU COSMINSANATOS SI CAMPIONSAHPREMIUL II - IVVARARU VIORICA
71POPA ALEXANDRASANATOS SI CAMPIONSAHPREMIUL III - IVVARARU VIORICA
72GHIRCOIAS CEZARSANATOS SI CAMPIONSAHPREMIUL IIII - IVVARARU VIORICA
73GHIRCOIAS CEZARSANATOS SI CAMPIONSAHPREMIUL I6 - 9 ANIVARARU VIORICA
74" CORONITE "REVISTECONCURS REVISTE SCOLAREPREMIUL IPRI. - GIM.
75" MAGIA STIINTEI "REVISTECONCURS REVISTE SCOLAREPREMIUL IIPRI. - GIM.
76" MUGURI DE INTELIGENTA "REVISTECONCURS REVISTE SCOLAREPREMIUL III
77" IZVOR DE CUNOSTIINTE "REVISTECONCURS REVISTE SCOLAREPREMIUL III
78SERBAN - MATEI DENISAROMANACONCURS TINERE CONDEIE - PROZAPREMIUL II6 ADANILA IOANA
79NITA CORINA ANDREEAROMANACONCURS TINERE CONDEIE - PROZAMENTIUNE7 CDANILA IOANA
80IONITA CARMENROMANACONCURS TINERE CONDEIE - POEZIEPREMIUL I8 BDUMITRU ALINA
81DUMITRESCU LAURAROMANACONCURS TINERE CONDEIE - POEZIEPREMIUL II6 ADANILA IOANA
82GHEORGHE DENISAROMANACONCURS TINERE CONDEIE - POEZIEPREMIUL III6 BDUMITRU ALINA
83I BEDUCATIE PENTRU SANATATE SI STIL DE VIATA SANATOSSAPTAMANA ALTFELPREMIUL I1 BIONESCU LUCIA
84CIOFLAN ANASTASIA MARIACONCURS TINERE CONDEIE - SCHITAMENTIUNEGHEORGHE SABINA