Școala Gimnazială Nr. 194 Sector 4, București

Gala olimpicilior – 2013

Nr. crt.ElevDisciplinaConcurs / OlimpiadaEtapa: MUNICIPIUEtapa: NATIONALEtapa: INTERNATIONALClasaProfesor coordonator 
1SPERLEA DIANA MARIAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL IIPREMIUL IIIPREMIUL I7 ADANILA IOANA
2SPERLEA DIANA MARIAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL SPECIAL7 ADANILA IOANA
3MARSEU ELENALIMBA FRANCEZAOLIMPIADAPREMIUL IPREMIU SPECIAL AL UNIVERSITATII STEFAN CEL MARE DIN SUCEAVA7 AENACHE PAULICA
4MARSEU ELENALIMBA FRANCEZAOLIMPIADAMENTIUNE SPECIALA MEN7 AENACHE PAULICA
5MARSEU ELENALIMBA FRANCEZAOLIMPIADAPREMIUL ASOCIATIEI INTELIGENT7 AENACHE PAULICA
6PUICAN CRISTIAN ALINLIMBA FRANCEZAOLIMPIADAPREMIUL IIIPARTICIPARE8 AENACHE PAULICA
7ANGHEL GABRIELALATINAOLIMPIADAPREMIUL IPARTICIPARE8 CVINTER MIRELA
8PUICAN CRISTIAN ALINLATINAOLIMPIADAPREMIUL IPARTICIPARE8 AVINTER MIRELA
9MARINESCU MIHAELAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAMENTIUNE5 ADANILA IOANA
10TICA RALUCAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAMENTIUNE5 ADANILA IOANA
11STRATAN RUXANDRAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL III5 DDANILA IOANA
12PETICA ALEXANDRUOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAMENTIUNE5 DDANILA IOANA
13SPERLEA DIANA MARIAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL SPECIAL7 ADANILA IOANA
14CAZANESCU SIMONAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL III8 ALUCIA MINCHEVICI
15DUMITRESCU LAURAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL IIPARTICIPARE5 ADANILA IOANA
16GODEANU EDUARDOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL II5 ADANILA IOANA
17SERBAN-MATEI DENISAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL III5 ADANILA IOANA
18ENACHE THEODORAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL III5 ADANILA IOANA
19GHEORGHE DENISAOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL III5 BDUMITRU ALINA
20PACEA RAULOLIMPIADA DE LIMBA, COMUNICARE SI LITERATURA ROMÂNAOLIMPIADAPREMIUL III8 BDANILA IOANA
21CONSTANTINESCU EDUARDCULTURA SI SPIRITUALITATE ROMÂNEASCACONCURS NATIONALPREMIUL III8 EDUDEA LACRAMIOARA
22SPERLEA DIANA MARIACULTURA SI SPIRITUALITATE ROMÂNEASCACONCURS NATIONALPREMIUL ICALIFICAT7 A
23NECULA ANACULTURA SI SPIRITUALITATE ROMÂNEASCAPREMIUL IIIPREMIUL SPECIAL6 D
24DUMITRESCU LAURACULTURA SI SPIRITUALITATE ROMÂNEASCAMENTIUNE5 A
25PACEA RAULCULTURA SI SPIRITUALITATE ROMANEASCACONCURS INTERDISCIPLINARPREMIUL IPREMIUL SPECIAL8 BDANILA IOANA
26STRATAN RUXANDRACULTURA SI SPIRITUALITATE ROMÂNEASCACONCURS NATIONALPREMIUL IPREMIUL III5 DDANILA IOANA
27POPESCU IRINA MARIACULTURA SI SPIRITUALITATE ROMÂNEASCACONCURS NATIONALPREMIUL IMENTIUNE7 ADANILA IOANA
28NECULA ANACULTURA SI SPIRITUALITATE ROMÂNEASCACONCURS NATIONALPREMIUL IIIPREMIUL SPECIAL6 DDUDEA LACRAMIOARA
29CONTEANU ALEXANDRUGEOGRAFIECONCURS NATIONALPREMIUL IIIPARTICIPARE5 DMIRICA MIRELA
30BACIU MARIA PAULAEDUCATIE PLASTICA + RELIGIEICONARULPREMIUL SPECIAL - SECTIUNEA STICLA7 EANDRONACHE ALEXANDRU
31DUMITRESCU MARIAEDUCATIE PLASTICA + RELIGIEICONARULMENTIUNE - SECTIUNEA STICLA6 AANDRONACHE ALEXANDRU
32SPERANTELIMBA ROMANAREVISTE SCOLAREPREMIUL III
33CURCUBEULIMBA ROMANAREVISTE SCOLAREPREMIUL ICALIFICAT
34CUVINTE INMUGURITELIMBA ROMANAREVISTE SCOLAREPREMIUL ICALIFICAT
35LUMEA VIELIMBA ROMANAREVISTE SCOLAREPREMIUL ICALIFICAT
36CORONITELIMBA ROMANAREVISTE SCOLAREPREMIUL ICALIFICAT
37GHITA BOGDAN ALEXANDRULIMBA GERMANAOLIMPIADAPREMIUL I7 CMUNTEANU CONSTANTA
38IONITA CARMEN DANIELALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAPREMIUL I7 BNITA CAROLINA
39SEIVORT BIANCALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAPREMIUL III8 ABARBU ALINA
40HERA MIRUNA IOANALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAMENTIUNE8 ABARBU ALINA
41STOIAN DELIA ANA MARIALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAPREMIUL III8 CBARBU ALINA
42HONCIU GABRIELA ANDREEALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAPREMIUL III8 BBARBU ALINA
43BULAI ILINCALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAPREMIUL I8 ABARBU ALINA
44GROSU ROBERTLIMBA ENGLEZAOLIMPIADAPREMIUL I8 ABARBU ALINA
45CORAGA IRINALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAPREMIUL II7 ATICA CARMEN
46POPESCU IRINA MARIALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAPREMIUL II7 ATICA CARMEN
47VADUVA IOANA ALEXANDRALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAPREMIUL II7 CPREJOIANU CRAITA
48CIOBANU MAIA ILEANALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAMENTIUNE7 BNITA CAROLINA
49MARSEU ELENALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAPREMIUL III7 ATICA CARMEN
50ALEXANDRESCU V. PAUL TEODORLIMBA ENGLEZAOLIMPIADAMENTIUNE7 ATICA CARMEN
51ISTRATE ANDREEA CATALINALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAMENTIUNE7 ATICA CARMEN
52CRETU ANDREEA ALEXANDRALIMBA ENGLEZAOLIMPIADAMENTIUNE8 CTICA CARMEN
53SERBAN-MATEI DENISATINERE CONDEIECONCURS NATIONALPREMIUL ICALIFICAT5 ADANILA IOANA
54RADULESCU MIRUNATINERE CONDEIECONCURS NATIONALPREMIUL ICALIFICAT7 ADANILA IOANA
55GHERA CAMELIATINERE CONDEIECONCURS NATIONALPREMIUL IIICALIFICAT7 ADANILA IOANA
56IONITA CARMEN DANIELATINERE CONDEIECONCURS NATIONALMENTIUNE7 BDUMITRU ALINA
57MALDAIANU DAN CRISTIANTINERE CONDEIECONCURS NATIONALPREMIUL ICALIFICAT3 GPARVU ANGELA
58MINCHEVICI MATEITINERE CONDEIECONCURS NATIONALPREMIUL ICALIFICAT8 AMINCHEVICI LUCIA
59GROSU ROBERTTINERE CONDEIECONCURS NATIONALPREMIUL IICALIFICAT8 AMINCHEVICI LUCIA
60DUMITRESCU MARIATINERE CONDEIECONCURS NATIONALMENTIUNE6 AMINCHEVICI LUCIA
61SPERLEA DIANA MARIALECTURA CA ABILITATE DE VIA?ACONCURS NATIONALPREMIUL IPARTICIPARE7 ADANILA IOANA
62DUMITRESCU LAURACONCURS IONEL TEODOREANUCONCURS NATIONAL TRANSCURRICULAR DE LECTURA SI INTERPRETAREPREMIUL SPECIAL5 ADANILA IOANA
63STRATAN RUXANDRA± POEZIECONCURS NATIONALPREMIUL IPARTICIPARE5 DDANILA IOANA / TODEA GEORGINA
64DUMITRESCU LAURA± POEZIECONCURS NATIONALMENTIUNE5 ADANILA IOANA / TODEA GEORGINA
65NISTOR RADUINVINGATOR PRIN ARTAEXPOZITIE INTERNATIONALAPREMIUL I8 EANDRONACHE ALEXANDRU
66MINU ANAINVINGATOR PRIN ARTAEXPOZITIE INTERNATIONALAPREMIUL I7 EANDRONACHE ALEXANDRU
67GHITA DAVIDINVINGATOR PRIN ARTAEXPOZITIE INTERNATIONALAPREMIUL II5 BANDRONACHE ALEXANDRU
68GHIORGHE THEODORAINVINGATOR PRIN ARTAEXPOZITIE INTERNATIONALAPREMIUL II5 DANDRONACHE ALEXANDRU
69CIOBANU ANDREEAINVINGATOR PRIN ARTAEXPOZITIE INTERNATIONALAPREMIUL II5 EANDRONACHE ALEXANDRU
70DUMITRESCU LAURAINVINGATOR PRIN ARTAEXPOZITIE INTERNATIONALAPREMIUL III5 AANDRONACHE ALEXANDRU
71IVANESCU RALUCAINVINGATOR PRIN ARTAEXPOZITIE INTERNATIONALAPREMIUL III5 BANDRONACHE ALEXANDRU
72HILEA VLADINVINGATOR PRIN ARTAEXPOZITIE INTERNATIONALAPREMIUL III6 AANDRONACHE ALEXANDRU